середа, 25 січня 2023 р.

ІІ (онлайн) етапу відбіркових національно-патріотичних змагань в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»


Умови проведення ІІ (онлайн) етапу Змагань

 

1.    Фізична підготовка «Відтискання від підлоги».

Рій приймає участь у складі 4 осіб. Обов’язково, щоб був 1 учасник протилежної статті.

Рій знімає відеоролик на якому учасник виконує вправу за один підхід максимальну кількість разів. Під час зйомки оператор повинен знаходитися перед учасником, який виконує вправу. Відео не зупиняється поки всі учасники не виконають вправу. Якщо не має можливості зібрати дітей для загального відеоролика, то можна щоб діти самі знімали себе. Керівник розміщає відеоролик(-и) в період з 23 по 26 січня 2023 року на Google-Диск в папку своєї громади (при реєстрації буде надано посилання на Google-Диск).

Правила виконання вправи:

Руки мають утворювати пряму лінію з плечима. Тримаючи спину рівно зігніть лікті та опускайте тіло поки груди не торкнуться підлоги. Лікті у зігнутому положенні направлені назад. Розігніть лікті та підніміть тіло у вихідне положення. Ноги не повинні згинатися або доторкатися до підлоги, а стегна не мають провисати. Необхідно намагатися не вигинати спину, а триматися так, ніби тіло — це пряма лінія. Руки ж повинні розташовуватися навпроти плечей, а не бути розставленими десь з боків. Якщо все нормально, то можна згинати лікті і робити відтискання — опуститися до підлоги так, щоб торкнутися її кінчиком носа, а потім повернутися у вихідне положення і повторити.

 

2 .Пластун «Онлайн – КВЕСТ – CITY зима».

Гра віртуальна, виходити в реальний світ нікуди не потрібно. Вам необхідно на екрані комп'ютера, планшета або смартфона шукати об'єкти фотозавдань на Google Street View.

Посилання на квест будуть висвітлені 23 січня в Telegram каналі. Доступ для проходження конкурсу буде відкритий з 08:00 до 18.00 24 січня  2023 р. Тривалість тестування – 1год.

Обовязкове спорядження:

·       як мінімум один смартфон, який підключений до мережі інтернету;

·       будь який компютер, планшет або смартфон для пошуку обєктів фотозадань у Google Перегляд вулиць (Google Street View).

1.Чи можна грати одним смартфоном у команді? Так! Скоріш за все це не так ефективно, але можливо.

2.Обовязково компютер або телефон на якому проходиться квест учасник має бути синхронізований із своєю електронною адресою.

3.Як грати?

Для виконання завдань Онлайн-квесту необхідно відкрити Google карту і збільшити її для зручності, щоб читати назви вулиць за зразком:

У нагоді стане функція «Режим перегляду вулиць», яка дозволить рухатися вулицями міста в режимах «Перегляд вулиць», «Кругова панорама», «Фотомаршрут».

Рухатися по карті можна за допомогою стрілок по вулицях і дорогах.

У деяких випадках на карті буде вказаний маркер локації з радіусом пошуку до 200 м. (звертаємо увагу, місце маркеру не вказує на місце завдання, а вказує на те, що в радіусі 200 м. треба знайти об’єкт і дати відповідь).

Всі завдання передбачають пошук на карті певних об’єктів та надання відповідей на поставлені запитання. Якщо питання передбачає відповідь у вигляді чисел, то необхідно використовувати цифри для їх позначення (наприклад, 3, а не три).

Всі об’єкти знаходяться в межах міст України.

Відповіді записуються у віконце.

Мова – українська, в деяких випадках відповідь дається латиницею.

Керівники команд мають сфотографувати (знімати відео) проходження  учасниками проходять Онлайн-квесту.

Команда складається з 6 дітей. Проходить Онлайн-квест вся команда разом 24 січня 2023 р. тільки 1 раз у будь-який час у період з 08:00 до 18:00 години. Тривалість проходження онлайн-квесту – 1год. 

3. Інтелектуальна гра-вікторина «Відун».

Посилання на тести будуть висвітлені за день в Telegram каналі. Доступ для проходження конкурсу буде відкритий з 08:00 до 18:00 25 січня 2023 р. для середньої та старшої вікової групи. Тривалість тестування – 30 хв. 

Інтелектуальні змагання проводяться з метою визначення рівня знань учасників історії. Питання переважно стосуватимуться періоду Холодноярської республіки, також історії України доби козаччини, історії українських військових формувань різних епох та діяльності сучасних Збройних сил України.

У підготовці питань до гри-вікторини будуть використані навчальні програми з «Історії України», «Захисту України» для закладів загальної середньої освіти.


Немає коментарів:

Дописати коментар